logo-ramasetour

بهترین هتل های ترکیه با امکانات بی نظیر و پایینترین قیمت

راماسه تور ( آنکارا تور )

mira-palace-hotel-in-ankara

هتل Meyra palace در ترکیه

هتل میرا پالاس از سری هتل های خوب ۵ ستاره و استخر دار می باشد. همچنین در فاصله ۲۰ دقیقه ای تا سفارت جدید آمریکا واقع شده است. لذا این هتل در رده هتل های بسیار خوب، پرفروش و پرطرفدار قرار گرفته است.

amazing-offer-of-dufne-hotel-ramasetour

هتل DAFNE در ترکیه

هتل DAFNE یک هتل سه ستاره خیلی خوب که در نزدیکی وک کانادا ( انگشت نگاری کانادا ) واقع شده است. فاصله 5 دقیقه ای از وک کانادا حتی بدون وسیله نقلیه یکی از مهمترین ویژگی های این هتل است.

amazing-offer-of-seven-deep-hotel-ramasetour

هتل SEVEN DEEP در ترکیه

هتل SEVEN DEEP هتل سه ستاره نسبتا خوبی است که در خیابان تونالی، رو به روی سفارت آمریکا واقع شده است. با توجه به موقعیت مکانی این هتل می شود امکانات گران قیمت آن را تا حدی نادیده گرفت.

amazing-offer-of-demora-hotel-in-ankara

هتل Demora در ترکیه

هتل Demora یک هتل ۴ ستاره در شهر آنکارا است که در موقعیت جغرافیایی بسیار خوبی قرار دارد به همین سبب مسافران عزیز می توانند با طی کردن فاصله ای اندک به مناطق گردشگری توریستی مورد نظر برسند.

amazing-offer-of-new-park-hotel-ankara

هتل NEW PARK در ترکیه

هتل NEW PARK، یک هتل پنج ستاره واقع در محله اولوس(بازار قدیم آنکارا) می باشد که پیاده تا مرکز شهر 15 دقیقه فاصله دارد. این هتل ارزان ترین هتل پنج ستاره آنکارا محسوب می شود که با توجه به قیمت مناسب آن کیفیت و امکانات بسیار مطلوبی نیز دارد.

amazing-offer-of-aldino-hotel-ankara

هتل Aldino در ترکیه

هتل Aldino ترکیه یک هتل 4 ستاره زیبا است که در منطقه تونالی هیلمی آنکارا واقع شده است و تعداد زیادی رستوران، بار و مراکز خرید شیک در اطراف آن وجود دارد.

amazing-offer-of-hilton-sa-hotel-in-turkey

هتل HILTON SA در ترکیه

هتل HILTON SA در ترکیه یک هتل پنج ستاره واقع در منطقه ای سرزنده در پایتخت و در دو قدمی خیابان تونالی هیلمی آنکارا و مراکز خریدش در ترکیه می باشد.

amazing-offer-of-etap-bulvar-hotel

هتل ETAP BULVAR در ترکیه

هتل ETAP BULVAR هتل سه ستاره در شهر آنکارا می باشد که از موقعیت عالی جغرافیایی برخوردار است. چرا که این هتل در مرکز شهر آنکارا و در چهارراه کیزلای واقع شده است.

amazing-offer-of-ck-farabi-hotel-in-turkey

هتل CK Farabi در ترکیه

هتل فارابی از جمله هتل های ۴ ستاره خوب شهر آنکارا به حساب می آید که در خیابان جیناح و در نزدیکی سفارت کانادا واقع شده است. کیفیت خوب این هتل در کنار قیمت مناسب آن سبب شده است که انتخاب بسیاری از مسافران عزیز برای اقامت در شهر آنکارا باشد.

amazing-offer-of-grand-ankara-hotel-in-ankara

هتل Grand Ankara در ترکیه

هتل گرند آنکارا در حقیقت همان هتل Grand rixos گرند ریکسوس می باشد که به گرند آنکارا تغییر نام داده است .این هتل ۵ ستاره زیبا دقیقاً رو به روی سفارت آمریکا واقع شده است و جزء هتل های خوب آنکارا دسته بندی می شود.

amazing-offer-of-midi-hotel-ankara

هتل midi در ترکیه

هتل میدی آنکارا (midi hotel ankara )یکی از هتل های ۴ ستاره خوب در آنکارا محسوب می شود که در نزدیکی سفارت کانادا قرار گرفته است. همین مهم باعث شده که بسیاری از توریست‌ها و گردشگران کانادا که به قصد مراجعه به سفارت کانادا به آنکارا مسافرت می کنند در هتل میدی آنکارا اقامت داشته باشند.

amazing-offer-of-best-hotel-ankara

هتل Best در ترکیه

هتل بست آنکارا یکی از هتل‌های 4 ستاره آنکارا می‌باشد که در گذشته دقیقاً در مقابل سفارت آمریکا بود. موقعیت عالی و جذاب و کیفیت خدمات آیت هتل باعث می‌شود که مورد توجه بسیاری از گردشگران در آنکارا قرار بگیرد. با توجه به جا به جایی سفارت آمریکا این هتل باز هم به دلیل کیفیت بالای خدمات خود همچنان مورد استقبال بسیاری از مسافران قرار گرفته است.

amazing-offer-of-metropolitan-hotel-ramasetour

هتل Metropolitan در ترکیه

هتل Metropolitan یک هتل 5 ستاره بسیار خوب که در نزدیکی وک کانادا ( انگشت نگاری کانادا ) واقع شده. فاصله 5 دقیقه ای تا وک کانادا از مهمترین ویژگی های این هتل خوب است.

amazing-offer-of-gold-hotel-ankara

هتل Gold hotel در ترکیه

هتل Gold hotel هتل سه ستاره بسیار خوبی که در نزدیکی چهارراه کیزیلای ( مرکز شهر ) واقع شده و تا سفارت آمریکا 5 دقیقه فاصله دارد. بهترین گزینه برای کسانی که قصد مراجعه به سفارت را دارند.

amazing-offer-of-midas-hotel-ankara

هتل Midas در ترکیه

هتل Midas یک هتل چهار ستاره با موقعیت مکانی بسیار خوبی در این شهر است. این هتل رو به روی سفارت آمریکا، نزدیک به خیابان تونالی (خیابان اصلی) و چهارراه کیزیلای (مرکز شهر آنکارا) واقع شده است.

amazing-offer-of-class-hotel-ankara

هتل class در ترکیه

هتل class یک هتل ۴ ستاره ‌ با کیفیت مطلوب واقع در شهر آنکارا است که رو به روی سفارت آمریکا قرار دارد بنابراین درصورتی که هدف شما از سفر به ترکیه مراجعه به این سفارت است این هتل میتواند با امکانات خود برای شما بسیار مناسب باشد.

amazing-offer-of-latanya-hotel-turkey

هتل Latanya در ترکیه

هتل Latanya ترکیه، هتلی 5 ستاره در قلب شهر سیاسی تجاری آنکارا واقع شده است و 2.5 کیلومتر با آنیت کابیر (آرامگاه آتاترک) فاصله دارد.

amazing-offer-of-sheraton-hotel-in-turkey

هتل sheraton در ترکیه

زمانی که صحبت از برند جهانی هتل sheraton یا هتل شرایتون می شود دیگر حرفی برای تعریف و تمجید اضافه باقی نمی ماند. این هتل یک هتل پنج ستاره با قیمت مناسب است که با کیفیتی در سطح جهانی به مسافران عزیز کارگزاری راماسه تور ارائه خدمت می نماید.

amazing-offer-of-ankararoyal-hotel-in-turkey

هتل Ankara Royal در ترکیه

هتل آنکارا رویال که به رویال آنکارا هم معروف است یک هتل 4 ستاره واقع در خیابان تونالی و در نزدیکی سفارت کانادا قرار گرفته است.همین مهم باعث شده هتل آنکارا رویال در کنار قیمت خوبی که دارد انتخاب بسیاری از مسافرین به جهت اقامت در آنکارا باشد.

amazing-offer-of-chinah-hotel-in-turkey-REZAFARAHANI

هتل Chinah در ترکیه

هتل جیناح یا سیناح یا هتل Chinah ، هتل ۴ ستاره در شهر آنکارا می باشد، که در ابتدای خیابان جیناح واقع شده است. لوکیشن این هتل به نوعی می‌توان گفت بسیار خاص می‌باشد، چرا که در مرکز آزمون های بین المللی آنکارا نزدیک است.

amazing-offer-of-demonti-hotel-ankara

هتل Demonti در ترکیه

هتل دمونتی آنکارا در رده ی هتل های ۴ ستاره و با کیفیت نسبتا خوب در آنکارا قرار می گیرد. این هتل از نظر لوکیشن و موقعیت مکانی نیز موقعیت تقریباً مناسب و مورد توجه ای دارد که این ویژگی باعث شده هتل Demonti آنکارا به یکی از هتل های مورد انتخاب ایرانیان برای سفر به آنکارا تبدیل شود.

amazing-offer-of-best-western-hotel-ramase-tour

هتل Best weatern در ترکیه

هتل بست وسترن ۲۰۰۰ یک هتل ۴ ستاره معروف است که در نزدیکی سفارت قدیم آمریکا قرار گرفته است. از آنجایی که هتل Best weatwrn 2000 روبروی سفارت آمریکا می باشد مقصد بسیاری از مسافرین برای اقامت در آنکارا قرار گرفته است.

amazing-offer-of-ankara-occidental-hotel

هتل Occidental در ترکیه

هتل اکسیدنتال آنکارا در درجه هتل‌های 4 ستاره خوب و با کیفیت قرار خواهد گرفت. این هتل زیبا که در مرکز شهر و خیابان تونالی در محله کاواکلیدره واقع شده است علاوه بر لوکیشن خوب و دسترسی‌های عالی که دارد با کادر مجرب خود ارائه خدمات عالی برای اقامت در این هتل هم مزید بر علت شده که هتل Occidental Ankara همواره در بازار رغابتی هتل‌های آنکارا حرفی برای گفتن داشته باشد و انتخاب بسیاری از مسافران آنکارا باشد.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
اولین منوی ناوبری خود را اینجا ایجاد کنید
برای دیدن نوشته هایی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.