logo-ramasetour
کمی بیشتر درباره هتل دمونتی آنکارا بخوانید...

هتل Demonti

هتل دمونتی آنکارا در رده ی هتل های ۴ ستاره و با کیفیت نسبتا خوب در آنکارا قرار می گیرد. این هتل از نظر لوکیشن و موقعیت مکانی نیز موقعیت تقریباً مناسب و مورد توجه ای دارد که این ویژگی باعث شده هتل Demonti آنکارا به یکی از هتل های مورد انتخاب ایرانیان برای سفر به آنکارا تبدیل شود. در ادامه به توضیح بیشتر راجع به این هتل خواهیم پرداخت.

امکانات هتل دمونتی آنکارا :

demonti-hotel-ankara
demonti-hotel-ankara-ramasetour

فهرست مطالب

هتل دمونتی آنکارا هتل ۴ ستاره خوبی است که همواره سعی در ارائه خدمات بسیار عالی برای مسافرین خود دارد و تمرکز کادر خدماتی این هتل بر روی ارائه خدمات خوب به مسافرین است. از نظر قیمت این هتل مثل خیلی از هتل‌های دیگر شاید قیمتی پایین داشته باشد اما در مقابل کیفیت مطلوبی از ارائه خدمات در این هتل چهار ستاره را تجربه خواهید کرد. هتل Demonti شامل اتاق های یک تخته، دو تخته، سه تخته و سوئیت میباشد که در هر یک از اتاق حداکثر ۳ نفر می توانند اقامت داشته باشند.

تفاوت اتاق های سوئیت این هتل ها و اتاق های استاندارد صرفاً در اندازه و ابعاد اتاق خلاصه میشودو این اتاق ها خدمات اضافه و متمایزی نسبت به سایر اتاق ها نخواهد داشت. کارگزاری راماسه تور برای ارائه خدمات با کیفیت بهتر تمامی اتاق های هتل Demonti را با صبحانه برای شما مسافران گرامی رزرو می‌نماید تا اقامت راحت تر و با کیفیت بهتری را داشته باشید.

امکانات اتاق های این هتل جذاب به اختصار شامل کمد لباس، چوب لباسی، گاوصندوق، چای و نسکافه با قابلیت شارژ رایگان روزانه، تلویزیون، آواژور، لوازم و مواد بهداشتی و ضدعفونی کننده، مینی بار در داخل اتاق ها، یخچال، بسته های آب با شارژ بدون محدودیتريال چایی ساز، میز آرایش، میز کار، حوله حمام و … می باشد.

 

امکانات هتل دمونتی آنکارا - کارگزاری راماسه تور

 

موقعیت مکانی هتل دمونتی در آنکارا

هتل دمونتی آنکارا در موقعیتی میانه قرار گرفته است، یعنی در مکانی بین خیابان تونالی و چهارراه کیزیلای که هر دو به عنوان مناطقی در مرکز شهر شناخته می‌شوند قرار گرفته، که از این نظرهم میتوان گفت موقعیت نسبتا خوبی دارد، و هم میشود بیان کرد که موقعیت مکانی جالبی ندارد. چرا که لوکیشن هتل به خودی خود جای جذاب و جالبی واقع نشده است. اما از این هتل تا چهارراه کیزیلای حدود ۵ دقیقه فاصله است و حدود ده دقیقه تا خیابان تونالی فاصله است. از طرفی هم هتل Demonti تا مدیکال آمریکا حدود ۲۰ الی ۲۵ دقیقه فاصله دارد. اما این هتل تا سفارت جدید آمریکا و مرکز انگشت نگاری کانادا تقریبا فاصله زیادی دارد و امکان پیاده روی تا این مراکز از این هتل زیبا و جذاب میسر نیست و حتما باید با استفاده از وسایل نقلیه برای مراجعه به این مراکز مراجعه نمایید.

 

کلام آخر درباره هتل دمونتی در آنکارا

اگر صرفا کیفیت هتل برای شما اهمیت دارد و توجه ای به مقایسه قیمت هتل ها با هم ندارید، می توان گفت هتل دمونتی آنکارا می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد چرا که تمرکز آن بر روی ارائه خدمات باکیفیت در مقابل هزینه بالا است. اما اگر شما نیز از آن دسته از افراد هستید که کیفیت در کنار قیمت برای شما مفهوم پیدا می‌کند می‌توان گفت با توجه به لوکیشن و موقعیت مکانی نه چندان جذاب این هتل و همچنین قیمت نسبتاً بالای آن، هتل های بهترین روز برای انتخاب شما وجود دارد که با قیمتی بهتر و لوکیشن مناسب تری به شما مسافران گرامی ارائه خدمات می نماید.

 لذا پیشنهاد ما به شما این است که برای انتخاب درست و مناسب و هتل حتماً از تجربیات و نظرات کارشناسان را مستور قبل از خرید بلیط هتل بهره مند شوید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

رزرو هتل در آنکارا تخصص ماست
بهترین قیمت بالاترین خدمات

Reservation : +905538136045
Manager : +989124119094
Office : +983124450151

Address : Murat mahallesi, Samatya sokak, 4A/6, Çankaya, Ankara, Turkey

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
اولین منوی ناوبری خود را اینجا ایجاد کنید
برای دیدن نوشته هایی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.