logo-ramasetour

خدمات گشت شهری آنکارا

خرید - تور داخل شهری - ترانسفر -خدمات ویزا و ...

شهر آنکارا قلب تپنده و دومین شهر بزرگ ترکیه و پایتخت سیاسی این کشور است. شهر آنکارا در مرکز منطقه آناتولی واقع شده و مقر مجمع عمومی عالی ترکیه است. این شهر قطب تعدادی از تمدن های بزرگ بود که تاریخ آن به عصر حجر می رسد. یکی از دلایل شهرت آنکارا موزه های منحصر به فرد، پارک ها، عسل، انگور و بسیاری از رویدادهای فرهنگی آن است. بنابراین برای داشتن یک گشت شهری آنکارا پیشنهاد می کنم خدمات کارگزاری راماسه تور را امتحان کنید. و با دیدن مکان‌های تاریخی که می‌توانید در تور ویژه شهر آنکارا از آن ها بازدید کنی خاطره خوب و به یاد ماندنی برای خود و عزیزان خود بر جای بگذارید.

برای داشتن یک سفر رویایا به آنکارا و استفاده از خدمات گشت شهری راماسه تور کافیست با شماره 905521511650+ تماس بگیرید تا از خدمات گسترده ما، با ارزان ترین قیمت بهره مند شوید.

Vector of travel equipment and luggage on a mobile laptop touch screen

چرا تور گشت شهری آنکارا

ترکیه به دلیل هزینه سوخت و حمل و نقل بالا  دارای هزینه های گردشگری بالاتری نسبت به ایران است. همچنین کاهش ارزش پول محلی نسبت به پول ترکیه باعث افزایش هزینه های سفر و نگرانی مسافران می شود. از این رو شما عزیزان میتوانید برای داشتن تور گشت شهری آنکارا بسته های ویژه را رزرو و خریداری کنید. تور شهر آنکارا با راماسه تور هزینه سفر را برای شما کاهش می دهد و قطعا با این تور داخلی با مجموعه راماسه تور سفری پر از لذت و خاطرات خوب خواهید داشت.

با خرید یا رزرو تور آنکارا اکثر نگرانی های شما در مورد سفر به آنکارا برطرف می شود زیرا مجموعه راماسه تور از طریق آفر ویژه تور ارزان آنکارا امکاناتی مانند گشت شهری (در شهر آنکارا) را در اختیار شما قرار می دهد. شما عزیزان از ترانسفر فرودگاهی (فاصله فرودگاه آنکارا تا هتل مورد نظر)، بیمه مسافرتی (بیمه مسافرتی با تور آنکارا)، راهنمای تور فارسی زبان راهنمای تور آشنا با شهر آنکارا و معرفی مراکز خرید آنکارا با تخفیف های شگفت انگیز لذت خواهید برد.

خدمات گشت شهری آنکارا - راماسه تور

 

جاذبه های گردشگری در گشت شهری آنکارا

 شهر آنکارا دارای جاذبه های گردشگری، تاریخی و تفریحی مختلفی است. مناطق باستانی و آثار تاریخی باقی مانده در شهر از دوران هیتی تا بیزانس، امپراتوری عثمانی و آتاتورک که می توان نمونه هایی مانند قلعه آنکارا باشد. و منطقه حمام قدیمی و سنتی اونو با فضای زیبای و کافه های سنتی موزه فرهنگ آناتولی در شهر آنکارا، فروشگاه های بزرگ و مدرن با برندهای بین المللی و ملی پر از تخفیف ویژه برای خرید لباس و محصولات، کافه ها با موزیک زنده و کلوپ های شبانه و… بنابراین در این گشت شهری آنکارا قطعا سفری پر از لذت و خاطرات خوب را در طول تفریحات شبانه تجربه خواهید کرد.

اگر به خرید در آنکارا می روید،م ما در کارگزاری راماسه تور بلوار غازی مصطفی کمال را پیشنهاد می کنیم. اگر قصد یک شام فانتزی را دارید، رستوران گردان Akatole Tower  با چشم اندازی زیبا را به شما پیشنهاد می کنیم، حتما از میدان اولوس دیدن کنید. حمام رومی در میدان اولوتوس  یکی از معروف ترین جاذبه های گردشگری آنکارا است که برای ترک ها اهمیت تاریخی خاصی دارد.

 

خدمات گشت شهری آنکارا - کارگزاری راماسه تور

 

ارگ آنکارا و مقبره آتاتورک از دیگر مکان های پربازدید آنکارا هستند. شاید به نظر برسد که آنکارا تنها مقصد مسافرانی است که کارهای اداری انجام می دهند و به قصد امور مهاجرت و یا پیکاپ ویزا به آنکارا سفر می کنند. اما اگر برای انجام کارهای سفارت خود به این شهر سفر کنید، قطعاً می توانید انجام تمام امور کاری خود را به مشاورین ما در کارگزاری راماسه تور واگذار کنید. تور آنکارا یکی از پرطرفدارترین و نسبتا ارزان ترین تورهای ایرانیان است.

همچنین شما عزیزان می توانید برای آشنایی بیشتر با مکان های گردشی در آنکارا مطلب 15 مکان گردشی در آنکارا را مطالعه نمایید و یا برای دریافت مشاوره رایگان  با مشاورین ما در راماسه تور در ارتباط باشید.

 

گشت شهری آنکارا - راماسه تور

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
اولین منوی ناوبری خود را اینجا ایجاد کنید
برای دیدن نوشته هایی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.