logo-ramasetour

با راماسه تور در ارتباط باشید

رزرو بهترین هتل ها ( هتل ارزان در آنکارا ) به همراه بهترین امکانات و ترانسفر فرودگاهی ، خدمات ویزا ، انواع تورهای درون شهری و برون شهری

ADDRESS

Murat mahallesi, Samatya sokak, 4A/6, Çankaya, Ankara, Turkey

PHONE

Reservation : +905521511650
Manager : +905521511650
Office : +983124450151

EMAIL

info@ramasetour.com

WEBSITE

www.ramasetour.com

یک تور شگفت انگیز با راماسه تور

یک تور خوب توری است که دقیقأ نیاز های مخاطب را شناسایی کرده و پاسخگو باشد.

عمومأ برای انجام یک سفر توریستی دو عامل مهم تعیین کننده می باشد:

خوشگذرانی و تفریح

انجام کاری که به منظور آن اقدام به مسافرت نموده ایم.( مانند ویزا، ثبت شرکت، خرید خانه و …)

کارگذاری راماسه تور

کارگذاری راماسه تور در سال 1383 با عنایت خداوند فعالیت خود را آغاز نمود و در همان سال اول با 2820 روزو موفق هتل در آنکارا جای خود را در بازار پیدا کرد و در سال های بعد به لطف خداوند متعال این رزرو ها فزونی یافت و راماسه تور به عنوان قطب رزرواسیون هتل آنکارا در این عرصه مطرح گردید.از آن جایی که آنکارا پایتخت کشور ترکیه می باشد، تمامی کشورها در این شهر دارای سفارت می باشند و با توجه به این که در ایران تمامی کشور ها سفارت فعال ندارند، هموطنان عزیز جهت اخذ ویزا به آنکارا سفر می کنند.این امر مهم باعث شد که کارگذاری ما به ماجرای اخذ ویزا و ارائه خدمات در این خصوص ورود کند و به هموطنان عزیز جهت سرعت بخشیدن و تسهیل امر ویزا خدمت رسانی نماید. خدماتی شامل، انجام صفر تا صد پرونده های ویزای کانادا، آمریکا و بریتانیا و تمامی خدمات در این خصوص شامل واریز و پرداختی های سفارت و انجام پیکاپ پاسپورت و … از این دسته می باشد. با توجه به حجم بالای مسافران، تخصص این مجموعه در خصوص ویزا شامل این سه کشور می باشد. اما ویزای سایر کشور ها نیز مانند استونی، لتونی، لیتوانی، کلمبیا، کاستاریکا و … نیز توسط این مجموعه بزرگ انجام شده و به لطف خداوند به ثمر هم رسیده است.

از آن جایی که در گام دوم توسعه این شرکت تصمیم بر این است که تمامی هتل های ترکیه، قابل رزرو برای این مجموعه باشد. لذا نام راماسه تور که به صورت لوکال مربوط به آنکارا می باشد؛ تغییر یافت و ما به مجموعه بزرگ راماسه تور تبدیل شدیم که بتوانیم تمام نقاط ترکیه در خصوص رزور هتل را پوشش بدهیم و به شما عزیزان بزرگوار ارائه خدمت نماییم.

آن چه که کارگذاری راماسه تور را نسبت به سایرین متمایز می کند ارائه خدمات مالی با کمترین هزینه می باشد. چرا که دیدگاه ما این است که رضایت مشتری بهترین شیوه رشد یک کسب و کار است. لذا ذکر این نکته خالی از لطف نمی باشد که ما ادعا می کنیم که کارشناسان ما به صورت 24 ساعته در شبانه روز و به صورت کاملأ رایگان ارائه مشاوره به شما عزیزان می نمایند. چه در خصوص هتل و خدمات و امکانات هر هتل به تفکیک، راهنمای شما عزیزان می باشیم وهمچنین در خصوص اخذ ویزا و مدارک و مستندات مربوطه به شما سروران ارائه خدمت می نماییم.

contact-us-pic-5

انجام وظیفه ما به نحو احسن و رضایت شما سروران گرامی، خط مشی این سازمان می باشد. ما به شما عزیزان این اطمینان را می دهیم که با تمام توان در خدت شما خواهیم بود. نکته قابل توجه در خصوص این کارگذاری و مجموعه بزرگ این است که در طول نزدیک به 20 سال سابقه کاری ما، حتی یک نفر از ما شکایت و نارضایتی نداشته است و این موضوع از گنجینه افتخارات ما محسوب می شود و ما به این امر مهم خرسندیم و به خودافتخار می کنیم که با عنایت پروردگار همیشه نیاز های شما عزیزان را به بهترین شکل و نحو احسن انجام داده ایم.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
اولین منوی ناوبری خود را اینجا ایجاد کنید
برای دیدن نوشته هایی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.