ارزانترین هتل های آنکارا

هتل بست وسترن ۲۰۰۰ ( Best western 2000 )

best-western-hotel-ramasetour
کمی بیشتر درباره هتل بست وسترن ۲۰۰۰ آنکارا بخوانید...

هتل Best weatern

هتل بست وسترن ۲۰۰۰ یک هتل ۴ ستاره معروف است که در نزدیکی سفارت قدیم آمریکا قرار گرفته است. از آنجایی که هتل Best weatwrn 2000  روبروی سفارت آمریکا می باشد مقصد بسیاری از مسافرین برای اقامت در آنکارا قرار گرفته است. این هتل در نزدیکی خیابان تونالی نیز واقع شده که حتی می توان گفت از لوکیشن و موقعیت مکانی خوبی نیز برخوردار است.

امکانات هتل بست وسترن آنکارا :

best-western-hotel-ramase-tour
best-western-hotel-ramasetour

آنچه در این مطلب می خوانید...

هتل بست وسترن 2000 یک هتل 4 ستاره معروف است که در نزدیکی سفارت سابق ایالات متحده واقع شده است. از آنجایی که هتل Best Western 2000 روبروی سفارت آمریکا قرار دارد، مقصد بسیاری از مسافران برای اقامت در آنکارا است. این هتل در نزدیکی خیابان تونالی قرار دارد که حتی می توان گفت
در موقعیت خوبی قرار دارد.

امکانات هتل بست وسترن ۲۰۰۰

هتل بست وسترن 2000 هتل 4 ستاره با کیفیت متوسط در آنکارا به حساب می‌آید. این هتل همواره سعی نموده که در جلب رضایت خاطر مسافران گرامی گام بردارد، لذا این هتل در کنار کادر خوب و مجرب خود در مجموعه اتاق های یک و دو تخته آماده خدمت رسانی به شما مسافرین گرامی می باشد. لازم به ذکر است که هتل Best weatern 2000 اتاق 3 تخته ندارد و اگر به دنبال ای برای اقامت سه نفر هستید احتمالا این هتل انتخاب مناسبی برای شما نخواهد بود. از امکانات اتاق های این هتل می توان به تخت های راحت، میز آرایش و میز کار، اینترنت رایگان داخل اتاق، حوله حمام و حوله دستی، کمد لباس به همراه چوب لباسی، آواژور، گاوصندوق، چای نسکافه به صورت رایگان روزانه شارژ میشود به همراه دستگاه چای ساز داخل اتاق اشاره نمود.

Best weatern صبحانه های خوب و باکیفیتی نیز سرو می نماید که این هم در کنار امکانات خوب هتل نیاز اصلی و اساسی می باشد که بیشتر مسافران توجه بسیار زیادی به آن خواهد کرد.

امکانات هتل بست وسترن ۲۰۰۰ - کارگزاری راماسه تور

وضعیت مکانی هتل بست وسترن ۲۰۰۰

هتل بست وسترن 2000 نزدیک سفارت سابف آمریکا قرار گرفته است و به همین دلیل باعث شده که تعداد مسافران زیادی در این هتل اقامت داشته باشند. اما از آنجایی که سفارت آمریکا از تاریخ یکم سپتامبر ۲۰۲۲ به مکان دیگری نقل مکان کرد باید دید که هتل Best weatern در آینده چگونه جلب مشتری خواهد کرد و چه امکانات رقابتی را ارائه خواهد نمود. چرا که بخش بزرگی از مسافران به دلیل این که این هتل روبروی سفارت آمریکا قرار داشت این هتل را برای اقامت خود انتخاب می کردند.

می توان گفت نزدیکی این هتل به خیابان تونالی هنوز هم می تواند جاذبه رقابتی برای این هتل چهار ستاره باشد. اما باید دید تا چه میزان می تواند در این بازار رقابتی جایگاه خود را حفظ نماید و سهم بازار را به خود اختصاص دهد.

کلام آخر کارگزاری راماسه تور در رابطه با هتل بست وسترن ۲۰۰۰

هتل بست وسترن 2000 هتل ۴ ستاره خوبی بوده که روبروی سفارت قدیم آمریکا واقع شده است. این هتل به دلیل نزدیکی به سفارت آمریکا و قیمت مناسبی که در گذشته داشت انتخاب بسیاری از گردشگران بود. اما با افزایش قیمت عجیب و ناگهانی که انجام داد و همزمان با جابجایی سفارت آمریکا باید دید که آیا هنوز در این بازه می‌تواند رقابت نماید یا خیر. از نظر تحلیلگران و کارشناسان کارگزاری راماسه تور این هتل با افزایش قیمت عجیبی که ارائه داده قطعاً سهم بازار خود را از دست خواهد داد. لذا با این قیمت ها و هتل های بسیار بهتری را می توانید انتخاب کنید. پس مشاوره و همفکری با کارشناسان ما را در انتخاب خود حتما جدی بگیرید و قبل از رزرو از مشاوره رایگان کارشناسان از طریق تماس با شماره های پاییت همین صفحه و یا تلگرام استفاده نمایید تا بهترین انتخاب را با توجه به سلیقه خودتان انجام دهید .همچنین می توانید لیست هتل های ارزان آنکارا و قیمت هتل های ارزان آنکارا در سایت کارگزاری راماسه تور مشاهده نمایید

رزرو هتل در آنکارا تخصص ماست
بهترین قیمت بالاترین خدمات

Reservation : +905538136045
Manager : +989124119094
Office : +983124450151

Address : Murat mahallesi, Samatya sokak, 4A/6, Çankaya, Ankara, Turkey

دیدگاهتان را بنویسید