logo-ramasetour
ویزای توریستی کانادا

تفاوتی ندارد که  دلیل شما برای سفر به کانادا دیدار با خانواده و دوستان، شرکت در کنفرانس های بین المللی یا مسافرت و تفریح، تحصیل و غیره باشد، شما همچنان باید برای ویزای کانادا برای سفر به کانادا را دریافت نمایید.  ویزای توریستی کانادا راه مهاجرت و سفر به یکی از مقاصد برتر گردشگری است و سالانه افراد زیادی به این کشور سفر یا مهاجرت می کنند. کارگزاری راماسه تور با مشاوران مجرب و آگاه  در این زمینه در خدمت شماست تا به راحتی بتوانید ویزای توریستی و یا ویزای تحصیلی خود را دریافت نمایید.

اگر فردی بخواهد برای مدت کوتاهی، معمولاً کمتر از 6 ماه، به کانادا سفر کند، باید برای ویزای موقت یا TRV اقدام کند. در این گروه از ویزاها، بسته به دلیلی که می خواهید مسافرات کنید، روش های مختلفی برای سفر به کانادا وجود دارد. یکی از این نوع ویزاها، ویزای بازدید کننده کانادا است که به آن ویزای توریستی کانادا نیز گفته می شود. ویزای بازدید کننده کانادا یک ویزای اقامت موقت برای کانادا است که به دارنده آن اجازه می دهد:

 • گردشگری یا تعطیلات در کانادا
 • دیدار خانواده

ویزای توریستی کانادا به شما امکان سفر و ورود به کانادا را می دهد. مرزبانان کسانی هستند که بر اساس مدارک و وضعیت شما به شما مجوز ورود می دهند. اگر ویزایVisitor  کانادا را اخذ کردید و افسران اطمینان داشته باشند که شما هیچ هدف جنایی ندارید، به شما اجازه می دهند که به کشور وارد شوید و تعطیلات یا ملاقات خانوادگی خود را در کانادا آغاز کنید

آنچه در مطلب ویزای توریستی کانادا می خوانید:

canadian-tourist-visa

انوع ویزا توریستی کانادا 

ویزای توریستی کانادا بر اساس مدت زمان و تعداد ورود به کانادا به دو دسته کلی تقسیم می شود:

 • ویزای Singleیا یکبار ورود: این ویزا به شما امکان می دهد فقط یک بار به کانادا سفر کنید و حداکثر شش ماه در این کشور بمانید.
 • ویزایMultiple یا چند بار اجازه ورود: اعتبار این ویزا 5 سال است و شما می توانید در طول این 5 سال بارها به این کشور سفر کنید، اما این ویزا یک نکته مهم را باید در نظر داشته باشید، شما نمی توانید در هر سفر بیش از 6 ماه در این کشور بمانید. دوره سفر است و باید پس از 6 ماه به کشور خود بازگردید و پس از مدتی دوباره به این کشور سفر کنید.

اکثر مسافران به ویزای Visitor احتیاج دارند تا به آنها اجازه ورود به کانادا داده شود، گرچه اتباع کشورهایی وجود دارند که فقط به مجوز سفر الکترونیکیETA   نیاز دارند، یا کاملاً معاف از آن هستند و بدون نیاز به اخذ ویزا، آزادانه با گذرنامه خود وارد کانادا می شوند.

 

انواع ویزای توریستی کانادا - کارگزاری راماسه تور

معیارهای مهم  برای اخذ ویزای توریستی کانادا چیست؟

برای واجد شرایط بودن برای اخذ ویزای توریستی کانادا، متقاضی باید معیارهایی را رعایت کند. این الزامات مشخص می کند که آیا کسی واجد شرایط اخذ ویزا توریستی هست یا خیر. ضوابط واجد شرایط بودن ویزاهای اقامت موقت عبارتند از:

 • حداقل 18 سال سن داشته باشید تا بتوانید برای اخذ ویزا توریستی اقدام نمایید.
 • یک گذرنامه صادر شده معتبر دولتی با حداقل یک صفحه خالی داشته باشید  
 • ترجمه و تأیید تمام مدارکی که در اختیار دارید به زبان انگلیسی یا فرانسوی 
 • نداشتن سابقه کیفری و مدارک دادگاه برای اثبات آن 
 • آماده پرداخت هزینه های درخواست ویزا باشید.
 • اسناد مناسب را در صورت لزوم امضا کنید.
 • فرم رضایت نامه مرکز درخواست ویزا (VAC) را پر کنید و امضا کنید.
 • نسخه هایی از وضعیت مهاجرت فعلی خود را در کشور دیگر یا کانادا ارسال کنید.
 • بودجه کافی برای تأمین اقامت خود در کانادا را داشته باشید.         
 • آماده حضور و مصاحبه یا دادن اطلاعات بیومتریک باشید.
 • اگر کنسولگری کانادا از شما خواسته است، معاینه پزشکی را انجام دهید.
 • ثابت کنید که اقامت شما در کانادا موقتی است و پس از اتمام بازدید، شما به کشور خود باز خواهید گشت. باید ثابت کنید که قصد کار و تحصیل در کانادا را ندارید.

با این حال، بسته به نوع ویزای TRV که متقاضی آن هستید، ممکن است مجبور شوید معیارهای دیگری را نیز رعایت کنید. اگر نمی توانید ثابت کنید که واجد شرایط ویزای بازدید کننده کانادا هستید، آن ها براساس نکات که ورود شما به کانادا غیرقابل قبول است، شما را رد می کنند. در این مسیر مشاورین ما در کارگزاری راماسه تور شما را یاری می کنند تا در کمترین زمان ممکن به ویزای توریستی خود دست پیدا کنید.

 

ویزای توریستی کانادا با کارگزاری راماسه تور

شما عزیزان می توانید شرایط دریافت ویزای تحصیلی کانادا را نیز در این مطلب مطالعه نمایید.

همچنین می توانید مطالب مربوط به اخذ انواع ویزای کشورهای مختلف با کارگزاری راماسه تور را که در زیر آمده است مطالعه نمایید…

 

شرایط ویزای توریستی کانادا

برای درخواست ویزای توریستی کانادا، باید برخی مدارک را ارائه دهید، مهم ترین مدارک اخذ ویزا کانادا :

 • شرایط استاندارد برای ویزای کانادا
 • فرم درخواست ویزای توریستی کانادا 
 • بانک یا سایر صورت های مالی شما برای اثبات داشتن بودجه کافی برای سفر به کانادا.
 • برنامه سفر 
 • اگر دعوت نامه از دوستان و خانواده خود دارید ارائه دهید.
 • در صورت بازدید از خانواده، رابطه خویشاوندی خود را اثبات کنید.
 • گردش مالی 
 • نامه اعلامیه ای از طرف شما به دولت کانادا که در آن توضیح می دهید که چرا آنها باید ویزای توریستی به شما بدهند.
 • دو عکس که الزامات عکس کانادا را برآورده می کند.
 • وضعیت اشتغال یا تحصیلات شما از طریق رزومه یا دیپلم و همچنین نامه ای از طرف کارفرمای شما مبنی بر اینکه شما تعهدات قراردادی برای انجام آن دارید و باید به وطن خود برگردید.
 • اثبات این که اقامت شما در کانادا موقتی است و شما پس از اتمام بازدید به وطن خود باز خواهید گشت، مانند اجاره نامه، دادخواست ملک و…
 • اثبات عدم برنامه ریزی برای کار یا تحصیل در کانادا.
 • اسناد دادگاه که ثابت می کند سابقه کیفری ندارید.
  تمام اسنادی که شما ارائه می دهید باید به زبان انگلیسی یا فرانسوی ترجمه شوند.
 •  

در زیر لیست کامل مدارک مربوط به سفارت برای شما قرار گرفته است.

دانلود چک لیست مدارک سفارت - کارگزاری راماسه تور

دانلود فایل PDF چک لیست مدارک مورد نیاز برای سفارت

 

چگونه می توان برای ویزای توریستی کانادا اقدام کرد؟

برای شروع درخواست ویزای توریستی کانادا، چندین فرم و مراحل مختلف وجود دارد که شما به عنوان متقاضی باید طی کنید. مراحل درخواست ویزای Visitor  کانادا در زیر توضیح داده شده است:

 • صلاحیت ویزای بازدید کننده کانادا را دریافت کنید.
 • مدارک مورد نیاز برای ویزای توریستی کانادا را تکمیل نمایید.
 • فرم ویزای توریستی کانادا را ارسال کنید. (در این بخش نحوه پر کردن فرم ویزای توریستی کانادا آموزش داده شده است)
 • منتظر پردازش و پاسخ به درخواست های اضافی و دریافت اطلاعات باشید.
 • گذرنامه خود را برای تمبر کردن ارسال کنید.
 

ویزای توریستی کانادا - راماسه تور

هزینه ویزای توریستی کانادا چقدر است؟

هزینه درخواست ویزای بازدیدکننده کانادا برای هر نفر 100 دلار است. شما همچنین باید هزینه بیومتریک را نیز بپردازید که برای شما85  دلار اضافی خواهد داشت. بنابراین هم اکنون هزینه کل درخواست برای این ویزا 185 دلار کانادا می باشد که ممکن است متغیر باشد. علاوه بر این، شما باید هزینه پردازش گذرنامه را نیز بپردازید که حدود 45 دلار هزینه دارد.

توجه: البته، این هزینه‌های ویزای توریستی کانادا در هر کشور متفاوت است. پیشنهاد می کنیم برای دریافت قیمت های به روز و دریافت بهترین مشاوره با مشاورین راماسه تور تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن شما را به هدفتان یعنی دریافت ویزای توریستی کانادا برسانند.

 

صدور ویزا توریستی کانادا چقدر طول می کشد ؟

زمان لازم جهت صدور ویزای توریستی کانادا برای متقاضیان بین 8 الی 40 روز کاری اعلام می شود. با این حال تیم متخصص مهرپرواز با بهترین خدمات اقداماتی منحصر به فرد را انجام داده تا در کوتاه ترین زمان ممکن ویزای شما صادر شده و بتوانید از آن استفاده نمایید. البته زمان پردازش در کشور ما به دلیل عدم وجود سفارت کانادا در ایران روند پیچیده تری دارد با این حال ما سعی بر این داریم تا بتوانیم با تمهیدات لازم در مدت زمان کمی ویزای شما را به دستتان برسانیم.

زمان لازم برای صدور ویزای توریستی کانادا برای متقاضیان بین 8  تا 40 روز کاری اعلام شده است. اما تیم متخصص راماسه تور با بهترین خدمات اقدامات بی نظیری را انجام داده است تا ویزای شما در کمترین زمان ممکن صادر شود و بتوانید از آن استفاده کنید. البته زمان رسیدگی به این موارد در کشور ما پیچیده تر است زیرا سفارت کانادا در ایران وجود ندارد، اما ما تمام تلاش خود را می کنیم تا ویزای شما را در مدت زمان کوتاهی از طریق سفارت کانادا در آنکارا صادر و تایید گردد.

 

ویزای توریستی کانادا چه مدت اعتبار دارد؟

کنسولگری کانادا تصمیم خواهد گرفت که برای چه مدت ویزای توریستی کانادا برای شما صادر شود. مواردی وجود دارد که فقط ویزای شما را برای دوره ای که می خواهید به کانادا سفر کنید اعتبار می دهد، اما مواردی وجود دارد که تا زمانی که پاسپورت شما منقضی شود، به ویزای شما اعتبار می دهد. همه چیز بستگی به این دارد که آنها معتقد و مطمئن باشند که آیا شما به کشور خود باز خواهید گشت یا خیر.  

با وجود مدت اعتبار ویزای توریستی کانادا، شما اجازه ندارید بیش از 6 ماه در هر بازه زمانی در کشور کانادا بمانید. بنابراین، پس از 6 ماه شما باید به کشور خود برگردید، مدتی بمانید و سپس می توانید 6 ماه دیگر به کانادا بازگردید.

 

تا چه زمانی مجاز به داشتن ویزا توریستی کانادا هستیم

با ویزای توریستی کانادا، شما مجاز به مسافرت در کانادا برای کمتر از 6 ماه تا زمانی که وضعیت مالی خوبی داشته باشید هستید. شما مجاز به گرفتن مدارک کانادایی یا اقامت دائم در این کشور نیستید. همچنین شما مجاز به کار، تحصیل نیستید و اجازه نخواهید داشت برای مراقبت های بهداشتی یا سایر مزایای دولتی تقاضا کنید.

ویزای توریستی کانادا 

آیا می توانیم با ویزای توریستی کانادا وابستگان خود را به کانادا بیاوریم؟

وابستگان شما مانند همسرتان و فرزندان خردسال شما می توانند با ویزای توریستی به همراه شما به کانادا بیایند. با این حال، آن ها باید درخواست خود را داشته باشند و هرکس باید هزینه های جداگانه ای بپردازد. شما می توانید درخواست هایتان را باهم به عنوان یک خانواده به تیم مهرپرواز ارائه دهید تا روند صدور ویزای خانواده شما به بهترین شکل در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود.

 

ریجکت شدن ویزا توریستی کانادا و دلایل آن 

گرفتن ویزای توریستی کانادا می تواند بسیار دشوار باشد. اما اگر درخواست شما رد شد چه باید بکنیم؟ ارائه مجدد و رد کردن مسائل مربوط به درخواست مجدد ویزای کانادا همیشه یک گزینه مد نظراست. این گزینه را فراموش نکنید، حتی اگر رد شدن ویزای کانادا برایتان بسیار خسته کننده و آزار دهنده باشد. یکی از گزینه های شما برای مقابله با رد شدن ویزای توریستی کانادا، استفاده مجدد است، اما شما همچنین می توانید درخواست تجدید نظر کنید.

ولی نگران ریجکت یا رد شدن ویزای خود نباشید! مهرپرواز با تیمی متخصص و مجرب سعی دارد بدون وجود مشکل و ریجکتی ویزای توریستی شما را اخذ نماید و شما بتوانید به راحتی سفر خود را آغاز نمایید.

 

 

آیا باید از ویزای توریستی رد شده دوباره استفاده کنم یا درخواست تجدید نظر کنم؟

این که آیا نیاز به درخواست مجدد برای ویزای توریستی کانادا دارید یا اینکه مراحل تجدید نظر را طی می کنید بستگی به وضعیت فردی شما دارد. همچنین بستگی به این دارد که چرا درخواست ویزای کانادا شما در وهله اول رد شده است. به عنوان مثال، آیا فکر می کنید افسر ویزا که پرونده شما را رسیدگی کرده است در رد درخواست شما اشتباه کرده است و او اشتباه نکرده است؟ در صورت بروز این مسئله، باید از ویزای توریستی کانادا خود به دادگاه فدرال کانادا درخواست تجدید نظر کنید.

اگر در برنامه اصلی خود اشتباهی مرتکب شده اید، می توانید با اطلاعات مناسب در مورد برنامه دوباره اقدام نمایید. به عنوان مثال، ممکن است شما در درخواست اولیه خود اشتباه یا فراموش کرده باشید که بخشی از اسناد و مدارک مهم لازم برای پذیرش درخواست را درج نمایید. شما باید در مورد برنامه خود توضیح دهید که چرا به طور ناگهانی اطلاعات جدیدی دارید که می توانند در خواست شما را قبول کنند. اگر مجدداً از ویزای توریستی استفاده کنید، ممکن است مانند قبل در خواست شما رد شود. 
اطمینان حاصل کنید که با یک وکیل دارای مجوز مهاجرت مشورت کنید و پرونده خود را به طور کامل به تیم متخصص مجرب راماسه تور بسپارید و نگرانی بابت مشکلات و روند پیچیده اخذ ویزای خود نداشته باشید.


یکی از مهم ترین ویژگی های هر مجموعه خدمات است که آن مجموعه ارائه می دهد مهم ترین نکات این خدمات کیفیت کار و هزینه ها می باشد. خدمات با کیفیت با هزینه های مناسب می تواند بازار رقابت را برای یک مجموعه بسیار مطلوب نماید. اخذ ویزا کانادا پروسه زمان بر و پر هزنیه می باشد. شما برای دریافت ویزا کانادا برای هر نوعی باید از یک تیم متخصص و مجرب کمک بگیرد چون ممکن است با اشتباهاتی کوچک باعث ریجکتی ویزای شما شود و زیان های بسیاری به شما برساند و آینده شما را دستخوش تغییرات ناخوشایندی نمایید. برای جلوگیری از این آسیب ها بهتر است از اول با مشاوران و متخصصان مجرب مشورت نمایید. مهرپرواز با ارائه بهترین مشاوران و وکیل های متخصص و مجرب، ارائه خدمات مهاجرت و اخذ ویزا توریستی و ویزای تحصیلی کانادا در خدمت شما همراهان گرامی می باشد.  

 

یکی از مهم ترین ویژگی های هر مجموعه خدمات است که آن مجموعه ارائه می دهد مهم ترین نکات این خدمات کیفیت کار و هزینه ها می باشد. خدمات با کیفیت با هزینه های معقول می تواند بازار رقابت را برای یک مجموعه بسیار ارزان و مطلوب کند. درخواست ویزای کانادا فرآیندی پرهزینه و زمان بر است. برای دریافت ویزای کانادا از هر نوع که باشد باید از یک تیم آگاه و با تجربه کمک بگیرید زیرا اشتباهات کوچک می تواند منجر به ریجکت شدن ویزای شما شود و ضررهای زیادی را متحمل شوید و آینده شما را دچار تغییرات ناخوشایندی کند.

برای جلوگیری از این آسیب، بهتر است ابتدا با مشاوران و کارشناسان مجرب ما مشورت کنید. راماسه تور با ارائه خبره ترین و مجرب ترین مشاوران و وکلای دادگستری، ارائه خدمات مهاجرتی و تامین منابع ویزای توریستی و ویزای تحصیلی کانادا در اختیار شماست.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
اولین منوی ناوبری خود را اینجا ایجاد کنید
برای دیدن نوشته هایی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.