دسته‌بندی نشده

رضا زرنوشه فراهانی، مدیریت کارگزاری راماسه تور

reza-zarnoshe-farahani-ramasetour-brokerage-management

کارگزاری راماسه تور از سال 1395 کار خود را با مدیریت رضا زرنوشه فراهانی در آنکارا/ترکیه درزمینهٔ رزرو انواع هتل در آنکارا، انجام امور مربوط به سفارت و پیکاپ ویزا، برگزاری انواع تورهای داخلی و خارجی ترکیه و آنکارا و … شروع کردد. سرانجام در سال‌های بعد به لطف خداوند متعال این مشتریان وفادار ما در راماسه تور فزونی یافت و ramase tour به‌عنوان قطب رزرواسیون هتل آنکارا در این عرصه مطرح گردید. با توجه به وجود سفارت تمام کشورها در شهر آنکارا، برخلاف ایران، بسیاری از مسافرانی که قصد مراجعه به سفارت را دارند انجام امور مربوط به سفارت را به‌طور کامل به کارگزاری راماسه تور یا آنکارا تور، با مدیریت رضا زرنوشه فراهانی، واگذار می‌کنند تا در کمترین زمان ممکن و با مناسب‌ترین هزینه‌ها به هدفشان برسند. خدماتی شامل، انجام صفرتا صد پرونده‌های ویزای کانادا، آمریکا و بریتانیا و تمامی خدمات در این خصوص شامل واریز و پرداختی‌های سفارت و انجام پیکاپ پاسپورت و … ازجمله مواردی هست که توسط تیم ما با بهترین کیفیت انجام خواهد گرفت.

رضا زرنوشه فراهانی - کارگزاری راماسه تور

ازآنجایی‌که در گام دوم توسعه این شرکت با مدیریت رضا زرنوشه فراهانی تصمیم بر این شد که تمامی هتل‌های ترکیه، قابل رزرو برای این مجموعه باشند، لذا نام راماسه تور که به‌صورت لوکال مربوط به آنکارا می‌باشد؛ تغییر یافت و ما به مجموعه بزرگ راماسه تور تبدیل شدیم که بتوانیم تمام نقاط ترکیه در خصوص رزور هتل را پوشش بدهیم و به شما عزیزان بزرگوار ارائه خدمت نماییم.

رضا فراهانی، مدیریت کارگزاری راماسه تور

به گفته رضا زرنوشه فراهانی، مدیریت کارگزاری راماسه تور (آنکارا تور)، آنچه کارگذاری راماسه تور را نسبت به سایرین متمایز می‌کند ارائه خدمات مالی با کمترین هزینه می‌باشد. چراکه دیدگاه ما این است که رضایت مشتری بهترین شیوه رشد یک کسب‌وکار است. لذا ذکر این نکته خالی از لطف نمی‌باشد که ما ادعا می‌کنیم که کارشناسان ما به‌صورت 24 ساعته در شبانه‌روز و به‌صورت کاملأ رایگان ارائه مشاوره به شما عزیزان می‌نمایند. چه در خصوص هتل و خدمات و امکانات هر هتل به تفکیک، راهنمای شما عزیزان می‌باشیم و همچنین در خصوص اخذ ویزا و مدارک و مستندات مربوطه به شما سروران ارائه خدمت می‌نماییم.

رضا زرنوشه فراهانی - مدیریت کارگزاری راماسه تور

رضا فراهانی با مدرک دانشگاهی مرتبط در این زمینه از سال 1395 به‌صورت تخصصی فعالیت خود را در ترکیه و شهر آنکارا آغاز کرده و به دلیل ارتباطات و روابط کاری بسیار مناسب خود توانسته به یکی از بزرگ‌ترین کارگزاری‌ها در شهر آنکارا در ترکیه تبدیل شود. مدیریت 2 کارگزاری راماسه تور و آنکارا تور توسط مهندس رضا فراهانی گواه این ادعاست.

انجام وظیفه ما به نحو احسن و رضایت شما سروران گرامی، خط مشی این سازمان می‌باشد. ما به شما عزیزان این اطمینان را می‌دهیم که با تمام توان در خدمت شما خواهیم بود. نکته قابل توجه در خصوص این کارگزاری و مجموعه بزرگ این است که در طول نزدیک به 10 سال سابقه کاری ما، حتی یک نفر از ما شکایت و نارضایتی نداشته است و این موضوع از گنجینه افتخارات ما محسوب می‌شود و ما به این امر مهم خرسندیم و به خود افتخار می‌کنیم که با عنایت پروردگار همیشه نیازهای شما عزیزان را به بهترین شکل و نحو احسن انجام داده‌ایم.

در صورت نیاز به مشاوره مستقیم با آقای رضا زرنوشه فراهانی و کسب اطلاعات بیشتر درزمینهٔ رزرو هتل و امور مربوط به سفارت با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

Address: Murat mahallesi, Samatya sokak, 4A/6, Çankaya, Ankara, Turkey

  • Reservation: (+90)5521511650
  • Manager: (+98)9124119094
  • Office: +983124450151