خدمات گشت شهری آنکارا

10 مرکز خرید برتر در آنکارا

top-10-shopping-malls-in-ankara

شهر آنکارا به عنوان پایتخت سیاسی و تجاری ترکیه هر ساله تعداد بسیار زیادی از مسافرین و گردشگران را در فصول مختلف سال و برای امور مختلفی جذب می کند. این شهر علاوه بر داشتن مراکز خرید بسیار متنوع، مراکز اداری  از جمله مدیکال آمریکا و کانادا، دارای مناطق زیبا و دیدنی جهت گردشگری و تفریح می باشد. شما عزیزان در این مطلب با 10 مرکز خرید برتر در آنکارا آشنا خواهید شد. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مناطق گردشی این شهر زیبا مطلب 15 مکان برتر گردشگری در آنکارا را مطالعه نمایید. شما عزیزان می توانید جهت رزرو تور ارزان آنکارا یا رزرو بلیط هتل ارزان و مناسب در شهر زیبای آنکارا با مشاورین ما در کارگزاری راماسه تور تماس بگیرید.

در اینجا 10 مرکز خرید برتر در آنکارا را مورد بررسی قرار می دهیم..

.

مرکز خرید و مرکز تجاری آرمادا

برج آرمادا یک آسمان خراش است که در منطقه چانکایا آنکارا واقع شده و یکی از 10 مرکز خرید برتر در آنکارا است. امروزه به عنوان ساختمان اداری و مرکز خرید  در آنکارا مورد توجه و استفاده قرار می گیرد.این مجتمع در سال 2003 توسط شورای بین المللی مراکز خرید به عنوان بهترین مرکز خرید اروپا انتخاب شد و پس از Akmerkez استانبول دومین مرکز خرید و برنده جوایز متنوع در این منطقه شد. لازم به ذکر است کهیکی از اولین پروژه های اجرا شده در سوگوتوزو که تا اوایل دهه 2000 منطقه نسبتاً خشکی از نظر شهرنشینی بود و در چارچوب یک طرح توسعه جدید به عنوان یک “مرکز تجاری” سازماندهی شد، برج آرمادا است. این برج که ساخت آن در سال 1998 آغاز شد، در فوریه 2002 به پایان رسید و در سپتامبر همان سال افتتاح شد Armada .که یک سازه بسیار نوآورانه از نظر طراحی و استفاده است، جوایز مختلفی را توسط بسیاری از سازمان های بین المللی دریافت کرده است.

 

10 مرکز خرید برتر آنکارا - کارگزاری راماسه تور

 

مرکز خرید ANKAmall

ANKAmall یک مرکز خرید است که در 27 آگوست 1999 به عنوان “مرکز خرید آنکارا Migros” افتتاح شد و اکنون به عنوان یکی از 10 مرکز خرید برتر در آنکارا به حساب می آید. این مرکز که در مجموع 278 هزار متر مربع مساحت دارد، بیش از 300 فروشگاه و یک پارکینگ با ظرفیت 6 هزار وسیله نقلیه دارد .همچنین این مرکز خرید زیبا دارای یک هتل 5 ستاره با ظرفیت 568 تخت می باشد.

 

10 مرکز خرید برتر آنکارا - راماسه تور

 

مرکز خرید آتاکوله

مرکز خرید آتاکوله یک مرکز خرید در آنکارا است که به خاطر برج رستوران چرخانش معروف است و جز لیست 10 مرکز خرید برتر در آنکارا قرار گرفته است. در منطقه چانکایا، در محا تقاطع خیابان Cinnah و خیابان Çankaya، رو به میدان Zübeyde Hanim ، واقع شده است. این مرکزپنج طبقه که به عنوان بازار دهلیز ساخته شده بود و به عنوان مرکز خرید نسبتا خوبی فعالیت می کرد و دارای سالن عروسی نیز می باشد که به عنوان یک واحد و مرکز اجتماعی مورد توجه بسیاری از فراد قرار گرفته است.

برای رسیدن و تفریح در ارتفاع 87 متری دو آسانسور تعبیه شده است. این قسمت از برج دارای بسترحمل بتنی مسلح در ارتفاع 125 متری می باشد و در استفاده از این آسانسور در صعود و فرود دید زیبایی به شهر برای مسافرین و مراجعین محترم به وجود خواهد آمد. در زیر این قسمت یک طبقه کافه بار و یک طبقه رستوران با سکوی چرخشی بالای آن قرار دارد. در بالا، یک کوکتل لانژ در زیر گنبد و زیرساخت های موجود در مرکز خرید و برج وجود دارد.

 

10 مرکز خرید برتر در آنکارا - راماسه تور

 

مرکز خرید Next Level

مرکز خرید Next Level که از زمانی که درهای خود را در سال 2013 باز کرد، چشم انداز جدیدی را برای پایتخت به ارمغان آورده است، نه تنها به خرید، بلکه به فرهنگ، هنر و زندگی نیز بُعد جدیدی بخشیده است و به یکی از 10 مرکز خرید برتر در آنکارا تبدیل شده است. این مرکز خرید در تقاطع جاده های اسکی شهیر و قونیه در سوگوتوزو قرار دارد که با توسعه سریع آنکارا به مرکز آن تبدیل شده است. مرکز خرید Next Level  نیز با معماری زیبا و منحصر به فردش برنده جوایز متنوعی در این زمینه شده است و به تبدیل شدن آنکارا به یکی از پایتخت های تجاری و صنعتی جهان کمک کرده است. به عنوان یک مرکز خرید، Next Level  به هر نیازی پاسخ می‌دهد و میزبان برندها و فروشگاه‌های متنوعی است، با فضای تراس بیرونی، کافه‌ها و رستوران‌های متمایز و محیطی مناسب با منظره استخر، به مرکز خرید مهمی برای ساکنان آنکارا تبدیل شده است.

نکست لول با افزودن برندهای جدید که دائماً در حال توسعه و تجدید به مجموعه خود ، به سازماندهی فعالیت‌هایی ادامه می‌دهد که با رویکردی که هنر و فرهنگ را مطابق با نیازها ترویج می‌دهدند تا بازدیدکنندگان خود را از نظر اجتماعی خشنود کند.

 

مرکز خرید Kızılay

این یک مرکز خرید واقع در منطقه چانکایا آنکارا و یکی از 10 مرکز خرید برتر در آنکارا است. این ساختمان که پس از تکمیل به عنوان مرکز خرید شروع به کار کرد، در ابتدا به عنوان یک مجتمع تجاری طراحی شد. پارک کیزیلای و مقر هلال احمر ترکیه در نقطه ای که این ساختمان قرار دارد قرار داشت.

 

مرکز خرید آرکادیوم

مرکز خرید آرکادیوم با ارائه خدمات صمیمانه و باکیفیت در چایولو با تدبیر جالب خود، تعبیری رنگارنگ و متفاوت به عادات خرید از سال 2003 برای مشتریان به ارمغان می آورد. Arcadium  یک مرکز خرید نفس گیر است که در آن مدرنیته و راحتی در جزئیات معماری برای همه کسانی که می خواهند از استرس روز و هرج و مرج زندگی دور شوند، استراحت کنند و اوقات خوشی را در یکی از 10 مرکز خرید برتر در آنکارا سپری کنند در اولویت قرار دارند!

با ترکیبی از فروشگاه‌های ملی و بین‌المللی  ARCADIUM، که شامل بسیاری از برندهای زنجیره‌ای است، می‌توانید به راحتی به تمام نیازهای خود از لباس گرفته تا لوازم آرایشی، از کالاهای خانگی تا اسباب‌بازی برسید!

 

10 مرکز خرید برتر آنکارا - راماسه تور

 

مرکز خرید Antares

مرکز خرید Antares یکی از بزرگترین مراکز خرید ترکیه با 83000 متر مربع مساحت و یکی دیگر از 10 مرکز خرید برتر در آنکارا است. این مرکز خرید، که در فوریه 2008 به بهره برداری رسید، دارای سه آتریوم بزرگ در راهروهای خرید 16 متری است که به اندازه یک خیابان عریض طراحی شده است، مکانی که راحتی و تکنولوژی در هم تنیده شده اند.

 

مرکز خرید Optimum Outlet

Optimum Outlet  در 29 اکتبر 2004 به عنوان اولین مرکز خرید Outlet آنکارا و اولین مرکز خرید تحت سرمایه گذاری Renaissance Real estate افتتاح شد. در 18 نوامبر 2006 با ساخت ضمیمه یکی از بزرگترین مراکز خرید اوت لت ترکیه بوده است. در سه ماهه اول سال 2012 با افزودن بسیاری از برندهای ملی و بین المللی به ساختار خود روز به روز بیشتر رشد کرد و مورد استقبال خریداران قرار گرفت و به یکی از 10 مرکز خرید برتر در آنکارا تبدیل شده.

 

مرکز خرید مترومال

مترومال یک مرکز خرید واقع در آنکارا و یکی دیگر از 10 مرکز خرید برتر در آنکارا است که در 28 سپتامبر 2017 افتتاح شد و به بزرگترین و دومین مرکز خرید در منطقه Etimesgut تبدیل شده است. این مجموعه ساختمانی که نزدیک به 200 فروشگاه و یک پارکینگ برای 3000 وسیله نقلیه دارد، اولین مرکز خرید آنکارا با سقف بازشو است.

 

مرکز خرید کاروم

مرکز خرید کاروم قدیمی ترین مرکز خرید آنکارا است و در خیابان ایران، کاواکلیدره واقع شده است. این هتل دقیقا در کنار هتل شرایتون آنکارا قرار دارد و  یکی از 10 مرکز خرید برتر در آنکارا است.

مساحت ساخت مرکز تجاری 62000 متر مربع است. از این مقدار 12000 متر مربع پارکینگ، 23000 متر مربع مشاع و 27000 متر مربع قابل استفاده می باشد. این ساختمان از 9 طبقه تشکیل شده است که سه طبقه آن بازاری (همکف، اول، طبقه دوم)، چهار طبقه اداری، دو طبقه دیگر لوله کشی و پارکینگ و چهار درب اصلی و اتصالات پارکینگ است.

رزرو تور آنکارا با راماسه تور

اگر قصد دارید سفری بی نظیر را تجربه کنید به شما تور آنکارا را پیشنهاد می کنیم. کارگزاری راماسه تور با ارائه خدمات گردشگری با کمترین هزینه توانسته است رضایت مشتریان را در زمینه تور های مسافرتی از جمله رزرو تور آنکارا جلب نماید. راماسه تور امکان خرید تور های مسافرتی را از طریق فضاهای مجازی نظیر تلگرام و اینستاگرام فراهم کرده است. همچنین به منظور رزرو تلفنی تور مورد نظر می توانید از طریق صفحه تماس با ما با مشاورین راماسه تور در ارتباط باشید. شما عزیزان از طریق این سایت می توانید بدون دغدغه تور گردشگری خود را انتخاب و رزرو نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید