خدمات ویزا

مزیت دریافت ویزای کانادا از شهر آنکارا در ترکیه

the-advantage-of-obtaining-a-canadian-visa-from-ankara-turkey

ترکیه را می توان با توجه به اینکه این کشور پس از چند سال اقامت دائم به متقاضیان مهاجر ارائه می دهد، یکی از مقاصد مهاجرتی پرطرفدار در جهان و یکی از راه های غیر مستقیم مهاجرت به کشورهای اروپایی و آمریکای شمالی دانست. بسیاری از افراد می خواهند ویزای کانادا را با پاسپورت ترکیه دریافت کنند. کانادا نیز یکی از محبوب ترین کشورهای مهاجرتی برای ایرانیان است. چندین ویزا برای اخذ اقامت کانادا وجود دارد که یکی از آنها ویزای تحصیلی کانادا است.

هر یک از این ویزاها دارای شرایطی هستند که در ادامه این مقاله آن را ارائه و بررسی خواهیم کرد.

درست است که ترکیه یک گزینه مهاجرتی محبوب در بین ایرانیان است، اما کانادا یک مقصد مهاجرتی محبوب در بین تمام متقاضیان مهاجرت است. این واقعیت که بیش از 30  درصد کانادایی ها مهاجر هستند گواه این موضوع است. مسیر ترکیه به کانادا دارای مزایای زیادی است که در ادامه این بخش ارائه خواهم کرد.

دانشگاه‌های برتر کشور کانادا مقصد بعدی دانشجویان ترکیه

یکی از مزایای بسیاری از دانشجویانی که پس از اتمام دوره متوسطه یا کارشناسی خود در ترکیه قصد مهاجرت به کانادا را دارند، ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه های دارای رتبه برتر در کانادا است، زیرا دانشگاه های ترکیه نیز جزء دانشگاه های معتبر جهانی هستند. به دلیل شهرت، درخواست برای دانشگاه های کانادا از این دانشگاه ها راحت تر از درخواست از دانشگاه های ایران  است و دانشگاه های ترکیه در بین سایر دانشگاه های بین المللی شهرت خوبی دارند.

فرصت‌های شغلی متنوع در کشور کانادا

یکی از دلایلی که کشور کانادا یکی از کشورهای مهاجرپذیر در جهان است، فرصت‌های شغلی متعددی می‌باشد که در این کشور وجود دارند. این کشور به دلیل داشتن نیروی کم برای کار کردن در این مشاغل نیازمند افراد خارجی مستعد است. شما عزیزان می‌توانید با اقامت در کشور ترکیه، رزومه کاری خود را در زمینه‌های شغلی محبوب کشور کانادا مانند علوم کامپیوتری یا حساب‌داری تقویت کنید و برای فرصت‌های شغلی کشور کانادا رزومه ارسال کنید.

وجود برنامه‌های مختلف کاری برای دریافت اقامت کانادا از ترکیه

کانادا کشوری است که به دلیل فرصت های شغلی فراوان و نیاز به افراد با استعداد، پذیرای مهاجران است. به همین دلیل اکثر استان های این کشور که نیاز به متخصص در رشته های مختلف دارند برنامه هایی را ایجاد کرده اند تا افراد خارجی با استعداد بتوانند مجوز اقامت کانادا را دریافت کنند. این برنامه ها به افرادی که در ترکیه زندگی می کنند کمک می کند تا در مدت زمان کوتاهی اقامت دائم کانادا را دریافت کنند.

برای شرکت در برنامه‎های مهاجرتی باید با یک وکیل مجرب یا یک موسسه معتبر مهاجرتی مانند کارگزاری راماسه تور در تماس باشید تا با تمامی این برنامه‌ها آشنا شوید. از جمله برخی از این برنامه‌ها می‌توان به برنامه BC Tech pilot اشاره کرد. این برنامه خاص به شما کمک می‌کند تا در استان بیریتیش کلمبیا کشور کانادا مشغول به کار شوید و اقامت خود را دریافت کنید، زیرا فرصت‌های شغلی زیادی در این استان وجود دارند.

 

مزیت دریافت ویزای کانادا از شهر آنکارا در ترکیه - راماسه تور

 

انواع ویزاهای کشور کانادا برای مهاجرت از ترکیه

به دلیل تنوع در ویزاهای کشور کانادا افرادی که قصد ویزای کانادا از ترکیه را دارند، می‌توانند به راحتی با توجه به شرایط خود به کانادا مهاجرت کنند. از این ویزاها می‌توان به ویزای مهاجرتی کشور کانادا اشاره کرد که یکی از ویزاهای موقت کانادا است. این ویزا می‌تواند امکان اقامت ۱۸۰ روزه در این کشور را برای شما ایجاد کند. ویزاهای کشور کانادا به طور کلی به دو دسته تقسیم می‌شوند: ویزای تک ورودی و ویزای چند بار ورودی. از دیگر ویزاهای کشور کانادا برای دریافت از ترکیه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

دریافت ویزای کانادا از شهر آنکارا در ترکیه - کارگزاری راماسه تور

 

روش گرفتن ویزای کانادا از ترکیه برای گردشگران

ویزای توریستی کانادا یکی از پرطرفدارترین ویزاها در بین ایرانیان مقیم ترکیه است. این ویزا به شما این امکان را می دهد که تا شش ماه از کانادا بازدید کنید. در بسیاری از موارد ویزای توریستی کانادا قابل تمدید است اما با توجه به شرایط آنها باید از سفارت در مورد امکان تمدید بررسی شود. برای سهولت دراخذ ویزای توریستی کانادا به پاسپورت ترکیه  نیاز دارید. بنابراین، افرادی که هنوز اقامت دائم ترکیه را نگرفته اند، نمی توانند از این روش ویزای توریستی کانادا را دریافت کنند.

بیشتر بخوانید: شرایط مورد نیاز برای دریافت ویزای توریستی کانادا

ویزای کانادا از ترکیه برای دانشجویان

یکی دیگر از ویزای کانادایی که دانشجویان می توانند در ترکیه دریافت کنند، ویزای تحصیلی کانادا است. این ویزا به دانشجویانی که علاقه مند به تحصیل در کانادا هستند اجازه می دهد تا در طول تحصیل در کانادا اقامت کنند. اولین قدم برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا از ترکیه پذیرش در یکی از معتبرترین دانشگاه های کانادا است.

اخذ پذیرش در دانشگاه‌های کانادا از کشور ترکیه نیازمند داشتن رزومه تحصیلی مناسبی است. برای مثال اگر دارای توصیه‌نامه از اساتید معتبر ترک باشید می‌توانید شانس خود را برای دریافت پذیرش در دانشگاه‌های کانادا افزایش دهید.

از دیگر عواملی که می‌تواند شانس شما را برای دریافت پذیرش در دانشگاه‌های این کشور افزایش دهد، داشتن مدرک معتبر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی است. این دو زبان به عنوان زبان‌های رسمی کانادا هستند که دوره‌های تحصیلی این کشور نیز به این زبان‌ها به دانشجویان بین‌المللی ارائه می‌شود.

 

ویزای کانادا از ترکیه با استفاده از برنامه اکسپرس انتری

سیستم اکسپرس انتری کانادا (Express Entry) یکی از روش‌های سریع دریافت اقامت در کشور کانادا از ترکیه است که می‌توانید در صورت داشتن مهارت در یک حوزه کاری از آن استفاده کنید. این سیستم چندین برنامه مهاجرتی را شامل می‌شود که در صورت واجد شرایط بودن می‌توانید با استفاده از آن‌ها به کانادا مهاجرت کنید. در حقیقت اکسپرس انتری کانادا یک سیستم آنلاین است که درخواست‌های افراد برای دریافت اقامت این کشور را دسته‌بندی می‌کند.

یکی از مزایای استفاده از سیستم اکسپرس انتری، دریافت اقامت دائم در این کشور در ۶۰ روز ابتدایی قبولی در این سیستم است. این سیستم شامل سه برنامه مهاجرتی می‌شود که به مانند زیر هستند:

رنامه فدرال اسکیلد ورکر (Federal Skilled Worker Program)

برنامه فدرال اسکیلد ترید (Federal Skilled Trades Program)

برنامه اکسپرینس کلاس کانادا (Canadian Experience Class)

البته که استان‌های مختلف کانادا می‌توانند در صورت نیاز به متخصص در زمینه‌های مختلف، داوطلبان را از سیستم اکسپرس انتری استفاده کنید. در صورتی که قصد دارید از این سیستم استفاده کنید، می‌توانید با مراجعه به سایت شرایط خود را بررسی کنید. در آن سایت شما اطلاعات را راجع به ملیت، سن، میزان تسلط به زبان، تحصیلات و سابقه کاری خود تکمیل خواهید کرد.

 

دریافت ویزای کانادا از شهر آنکارا در ترکیه - راماسه تور

 

با کارگزاری راماسه تور ویزای کانادا از ترکیه را به سادگی دریافت کنید

دریافت ویزای کانادا از ترکیه یکی از اهداف افرادی است که به کشور ترکیه مهاجرت می‌کنند. این افراد می‌توانند با استفاده از پاسپورت معتبر کشور ترکیه و از طریق ویزاهای مختلف به کانادا مهاجرت کنند. از جمله این ویزاهای مناسب می‌توان به ویزای تحصیلی و ویزای توریستی اشاره کرد. از مزایای دریافت ویزای کانادا از ترکیه می‌توان به امکان دریافت اقامت در کشور کانادا به روشی بسیار ساده‌تر از گرفتن اقامت این کشور با اقدام از کشور ایران، اشاره کرد.

جهت دریافت مشاوره و استفاده از خدمات راماسه تور برای مهاجرت به کشور کانادا از ترکیه و  اقامتی آسوده در ترکیه و آنکارا در زمان انجام امور اداری مربوطه، همین حالا از خدمات بی‌نظیر کارگزاری راماسه ور در سایت این موسسه دیدن کنید. مشاورین و کادر مجرب حاضر در موسسه ما می‌توانند شما را در مراحل تشکیل پرونده مهاجرتی‌ همراهی کنند تا بدون دغدغه از کشور ترکیه به کانادا مهاجرت کنید.

 

کلام آخر راماسه تور

با توجه به مطالبی که در فوق مطرح شد سعی داشتیم مزایای اخذ ویزای کانادا ،انواع ویزای کشور کانادا و روش دریافت آن ، ویزای تحصیلی کانادا و یا دریافت ویزای کانادا از طریق اکسپرس اینتری و شرح امتیاز بندی آن را به طور کامل بازگو کنیم.کشور ترکیه بدلایل مختلف جزو کشور های محبوب برای مقاصد مهاجرتی و از راه های غیر مستقیم مهاجرت محسوب میشود که پس از گذشت چند سال اقامت دائم میدهد و سالانه افراد زیادی برای مهاجرت به کانادا از طریق کشور ترکیه اقدام میکنند که یکی از دلایل این امر نبود سفارت کانادا در کشور ایران است.
ما در مقاله ویزای کانادا از ترکیه به راه و روش های اخذ ویزای کانادا پرداختیم.جهت دریافت اطلاعات بیشتر مشاوران ما در کارگزاری راماسه تور شما را برای داشتن مهاجرتی بهتر همراهی میکنند.