ارزانترین هتل های آنکارا

هتل ارزان در آنکارا با رضا فراهانی، کارگزاری راماسه تور

cheap-hotel-in-ankara-with-rezafarahani

شاید دغدغه اصلی تمام افرادی که با دلایل مختلف به ترکیه و آنکارا سفر می‌کنند، رزرو هتل مناسب با توجه به شرایطشان باشد. بسیاری از افراد که برای انجام امور اداری نظیر گرفتن وقت سفارت و یا دریافت ویزا ناچار به سفر به آنکارا هستند دوست دارند که با توجه به اداره موردنظرشان، نزدیک‌ترین و مناسب‌ترین هتل را برای اقامت رزرو نماید. برای این کار می‌توانید با مهندس رضا فراهانی، مدیریت کارگزاری راماسه تور تماس بگیرید تا بهترین و مناسب‌ترین هتل را با توجه به بودجه و هدفتان از سفر به آنکارا رزرو نمایید. رضا فراهانی علاوه بر رزرو هتل، خدمات بسیار گسترده‌تری درزمینهٔ ترانسفر فرودگاهی، گرفتن وقت سفارت، پیکاپ ویزا و …. به شما عزیزان ارائه خواهد کرد.

برای ارتباط مستقیم با رضا فراهانی، مدیریت کارگزاری ramase tour می‌توانید با شماره 09124119094 تماس بگیرید و از بهترین خدمات ما بهره‌مند شوید. ما از زمان ورود شما به آنکارا تا اتمام مراحل کاری همراه شما خواهیم بود.

سابقه کاری رضا فراهانی در راماسه تور

به گفته رضا فراهانی، مدیریت کارگزاری راماسه تور (آنکارا تور)، آنچه کارگذاری راماسه تور را نسبت به سایرین متمایز می‌کند ارائه خدمات مالی با کمترین هزینه می‌باشد. چراکه دیدگاه ما این است که رضایت مشتری بهترین شیوه رشد یک کسب‌وکار است. لذا ذکر این نکته خالی از لطف نمی‌باشد که ما ادعا می‌کنیم که کارشناسان ما به‌صورت 24 ساعته در شبانه‌روز و به‌صورت کاملأ رایگان ارائه مشاوره به شما عزیزان می‌نمایند. چه در خصوص هتل و خدمات و امکانات هر هتل به تفکیک، راهنمای شما عزیزان می‌باشیم و همچنین در خصوص اخذ ویزا و مدارک و مستندات مربوطه به شما سروران ارائه خدمت می‌نماییم.

سابقه کاری رضا فراهانی در راماسه تور

کارگزاری راماسه تور از سال 1395 کار خود را با مدیریت رضا فراهانی در آنکارا/ترکیه درزمینهٔ رزرو انواع هتل در آنکارا، انجام امور مربوط به سفارت و پیکاپ ویزا، برگزاری انواع تورهای داخلی و خارجی ترکیه و آنکارا و … شروع کردد. سرانجام در سال‌های بعد به لطف خداوند متعال این مشتریان وفادار ما در راماسه تور فزونی یافت و ramase tour به‌عنوان قطب رزرواسیون هتل آنکارا در این عرصه مطرح گردید. با توجه به وجود سفارت تمام کشورها در شهر آنکارا، برخلاف ایران، بسیاری از مسافرانی که قصد مراجعه به سفارت را دارند انجام امور مربوط به سفارت را به‌طور کامل به کارگزاری راماسه تور یا آنکارا تور، با مدیریت رضا فراهانی، واگذار می‌کنند تا در کمترین زمان ممکن و با مناسب‌ترین هزینه‌ها به هدفشان برسند. خدماتی شامل، انجام صفرتا صد پرونده‌های ویزای کانادا، آمریکا و بریتانیا و تمامی خدمات در این خصوص شامل واریز و پرداختی‌های سفارت و انجام پیکاپ پاسپورت و … ازجمله مواردی هست که توسط تیم ما با بهترین کیفیت انجام خواهد گرفت.

رضا فراهانی، مدیریت کارگزاری راماسه تور

ازآنجایی‌که در گام دوم توسعه این شرکت با مدیریت رضا فراهانی تصمیم بر این شد که تمامی هتل‌های ترکیه، قابل رزرو برای این مجموعه باشند، لذا نام راماسه تور که به‌صورت لوکال مربوط به آنکارا می‌باشد؛ تغییر یافت و ما به مجموعه بزرگ راماسه تور تبدیل شدیم که بتوانیم تمام نقاط ترکیه در خصوص رزور هتل را پوشش بدهیم و به شما عزیزان بزرگوار ارائه خدمت نماییم.

رضا فراهانی با مدرک دانشگاهی مرتبط در این زمینه از سال 1395 به‌صورت تخصصی فعالیت خود را در ترکیه و شهر آنکارا آغاز کرده و به دلیل ارتباطات و روابط کاری بسیار مناسب خود توانسته به یکی از بزرگ‌ترین کارگزاری‌ها در شهر آنکارا در ترکیه تبدیل شود. مدیریت 2 کارگزاری راماسه تور و آنکارا تور توسط مهندس رضا فراهانی گواه این ادعاست.

انجام وظیفه ما به نحو احسن و رضایت شما سروران گرامی، خط مشی این سازمان می‌باشد. ما به شما عزیزان این اطمینان را می‌دهیم که با تمام توان در خدمت شما خواهیم بود. نکته قابل توجه در خصوص این کارگزاری و مجموعه بزرگ این است که در طول نزدیک به 10 سال سابقه کاری ما، حتی یک نفر از ما شکایت و نارضایتی نداشته است و این موضوع از گنجینه افتخارات ما محسوب می‌شود و ما به این امر مهم خرسندیم و به خود افتخار می‌کنیم که با عنایت پروردگار همیشه نیازهای شما عزیزان را به بهترین شکل و نحو احسن انجام داده‌ایم.

در صورت نیاز به مشاوره مستقیم با آقای رضا فراهانی و کسب اطلاعات بیشتر درزمینهٔ رزرو هتل و امور مربوط به سفارت با شماره‌های زیر تماس بگیرید.رضا فراهانی - رضا زرنوشه فراهانی

Address: Murat mahallesi, Samatya sokak, 4A/6, Çankaya, Ankara, Turkey

  • Reservation: (+90)5521511650
  • Manager: (+98)9124119094
  • Office: +983124450151