ارزانترین هتل های آنکارا

هتل های نزدیک به مرکز انگشت نگاری کانادا در آنکارا

hotels-near-canada-fingerprint-center-in-ankara

در این مقاله می خواهیم به هتل های نزدیک به مرکز انگشت نگاری کانادا در آنکارا اشاره کنیم اما پیش از آن نیاز است که بدانیم مرکز انگشت نگاری کانادا چیست و به چه منظوری برای انگست نگاری باید به این مراکز مراجعه کرد؟ آیا دیگر نیاز به مراجعه به سفارت کانادا هست؟ خیلی از عزیزان به اشتباه فکر می‌کنند که برای انجام انگشت نگاری برای اخذ ویزای کانادا باید به سفارت کانادا مراجعه نمایند. لذا به اشتباه در اینترنت جستجو می‌کنند که هتل نزدیک به سفارت کانادا کجاست و بعد هتلی در نزدیکی سفارت کانادا را بوک و رزرو می کند و هزینه هتل را پرداخت می نمایند و بعد از اینکه از هتل به سفارت کانادا مراجعه می کنند غافلگیر می شوند که چرا اصلاً برای انگشت نگاری کانادا نباید به سفارت کانادا مراجعه کرد!!! عزیزان سفارت کانادا صرفاً شهروندان کانادایی را پذیرا است، یعنی دوستانی که پاسپورت کانادایی دارند صرفاً می توانند به سفارت کانادا مراجعه کنند. این مراجعه می تواند به دلایل کارهای کنسولگری اعم از تعویض پاسپورت کانادایی، اعلام مفقودی پاسپورت، اعلام سرقت پاسپورت و …  باشد.

 

ارائه خدماتی شامل، انجام صفر تا صد پرونده های ویزای کانادا، آمریکا و بریتانیا و تمامی خدمات در این خصوص شامل واریز و پرداختی های سفارت و انجام پیکاپ پاسپورت و … تنها بخشی از خدمات کارگزاری راماسه تور می باشد. با توجه به حجم بالای مسافران، تخصص این مجموعه در خصوص ویزا شامل این سه کشور می باشد. اما ویزای سایر کشور ها نیز مانند استونی، لتونی، لیتوانی، کلمبیا، کاستاریکا و … نیز توسط این مجموعه بزرگ انجام شده و به لطف خداوند به ثمر هم رسیده است.

 

اما هرگز سفارت کانادا هیچ موردی را به دلیل اخذ ویزا پذیرا نخواهد بود. لذا دقت فرمایید که اکثراً در اینترنت به اشتباه دجست و ج می کنند که خیلی سریع گزینه هتل های نزدیک سفارت کانادا به شما پیشنهاد می شود. این پیشنهاد الزاماً درست نیست و قطعاً برای شما گزینه مناسبی نمی باشند. حال شاید برای شما سوال پیش بیاید که برای انگشت نگاری ویزای کانادا باید چه کار کنیم و به کجا مراجعه نماییم؟ پاسخ کاملاً واضح است شما باید به مرکز تایید اثر انگشت کانادا یا وک کانادا (VAC) مراجعه نمایید.

VAC یا مرکز انگشت نگاری کانادا چیست؟

از آنجایی که مراجعه به برخی از سفارتخانه ها به جهت اخذ ویزا افزایش یافته و سفارتخانه ها خیلی از کشورها به علت ازدحام و شلوغی زیاد کسانی که می خواهند برای دریافت ویزا اقدام نمایند خدمات ضعیفی به شهروندان خود ارائه می کردند، لذا این ناراحتی و نارضایتی شهروندان موجب گردید که یک سازمان خصوصی تحت عنوان مرکز تایید اثر انگشت یا همان وک (VAC)  شکل بگیرد. مأموریت این مرکز چیست؟ این مرکز با تعهدی که به سفارتخانه ها مبنی بر عدم هرگونه تقلب در ارائه اثر انگشت مسافرین دارد و با قرارداد های سفت و محکمی که با سفارتخانه های کشورهای مختلف امضا نموده است ایجاد شد، که مردم از این پس به جای مراجعه به سفارتخانه های کشورهای مختلف فقط صرفاً به وک مراجعه نمایند، احراز هویت شوند، اثر انگشت ارائه دهند و سپس وک این احراز هویت انجام شده را تایید کرده و به سفارتخانه های کشور مقصد ارسال می نماید

این عامل باعث به وجود آمدن وک شد. در مدت زمان کوتاهی این شرکت خصوصی موفق شد که با بسیاری از سفارتخانه‌های عقد قرارداد نماید و مسافرین این کشورها به جای مراجعه به سفارت به وک مراجعه کنند. بعضی از این سفارتخانه ها عبارتند از سفارت کانادا، سفارت آلمان، سفارت بلژیک، سفارت سوئد، سفارت اتریش، سفارت ایتالیا و… .

حالا متوجه این موضوع شدید که برای انگشت نگاری کانادا باید به وک (VAC) مراجعه فرمایید و از مراجعه به سفارت خانه ها خودداری نمایید و حال برای شما واضح و روشن است که نحوه صحیح جستجو این است که عبارت هتل های نزدیک به مرکز انگشت نگاری کانادا در آنکارا و امثال آن را جستجو نمایید.

 

هتل های نزدیک به مرکز انگشت نگاری کانادا در آنکارا - راماسه تور

 

آدرس وک کانادا یا مرکز انگشت نگاری کانادا کجاست؟

این سازمان در بدو حضورش در آنکارا ابتدا در محله کاواکلیدره (Kavaklidere) و در خیابان جیناح (cinnah) واقع شده بود. که موقعیت مکانی خوبی هم داشت و در اصل در مرکز شهر واقع شده بود. اما ساختمان به‌گونه‌ای بود که مرکز انگشت نگاری کانادا در زیرزمین ساختمان قرار داشت و با رشد قراردادها با سایر سفارتخانه ها مراجعات روز افزون و ازدحام و شلوغی در این سازمان خصوصی را مجبور به جابجایی و تغییر موقعیت مکانی خود به محله Cukurambar و در داخل برج Regnv msky شد. به همین علت اگر شما در اینترنت جستجو کنید آدرس وک کانادا، عملاً به شما دو موقعیت مکانی روی نقشه گوگل نمایش داده خواهد شد. لذا دقت کنید آدرسی که در خیابان جناح نشان داده می شود اشتباه است و اینگونه نیست که دو تا وک داخل آنکارا وجود داشته باشد. بنابراین شما عزیزان میتوانید در نزدیکی وک کانادا در آنکارا هتل مورد نظر خود را با بهترین قیمت و شرایط توسط کارگزاری راموسه تور رزرو نمایید. و پیشنهاد می شود اگر قصد مراجعه به وک کانادا یا مرکز انگشت نگاری کانادا را جهت اخذ ویزای این کشور دارید در ابتدا با مشاورین ما در کارگزاری راماسه تور ارتباط برقرار کنید تا بهترین هتل ها و خدمات داخل شهر آقا را در اختیار شما عزیزان قرار دارد.

پس تا به اینجا متوجه شدیم که اگر هتل برای انگشت نگاری کانادا می‌خواهیم باید نزدیک به وک جدید کانادا هتل مورد نظر را رزرو کنید و دیگر نیازی نیست که نزدیک ترین مکان به سفارت کانادا را مورد نظر قرار دهیم. همینطور متوجه آدرس جدید وک کانادا شده اید.

 

برای مشاهده لیست هتل های ارزان در آنکارا کلیک کنید.

 

هتل های نزدیک به مرکز انگشت نگاری کانادا کدام است؟

هتل های نزدیک مرکز انگشت نگاری کانادا به دو دسته سه ستاره و پنج ستاره تقسیم می شوند. چرا که نزدیک مرکز انگشت نگاری کانادا در آنکارا هیچگونه هتل ۴ ستاره وجود ندارد و همچنین به دلیل اینکه این منطقه از آنکارا به نسبت محلی غنی نشین آنکارا به حساب می آیند، لذا تنها یک هتل سه ستاره در این محله وجود دارد. هتل دافنه در نزدیکی این مرکز انگشت نگاری واقع شده است به طوری که پیاده از این هتل تا وک کانادا تنها ۵ دقیقه فاصله دارید. شما می توانید پس از خروج از این هتل سه ستاره با کیفیت بعد از عبور از مرکز خرید تاروس به برج رگنوم، که مرکز انگشت نگاری کانادا در آن واقع شده است برسید.

دسته بندی بعدی به هتل های ۵ ستاره اختصاص می یابد که در این منطقه بسیار هستند. یکی از نزدیک ترین هتل های ۵ ستاره نزدیک به مرکز انگشت نگاری کانادا هتل میرا پالاس (Meyra palace) می باشد که دیوار به دیواربه کانادا قرار دارد و شما پس از خروج از هتل تنها با طی ۲۰ قدم و به راحتی می توانید وارد وک شوید. هتل بعدی که نزدیک به این مرکز انگشت نگاری است هتل های Metropolitan, ATA Kost, Holiday inns, poin و … میباشند که به ترتیب نزدیک بودن به وقت کانادا نوشته شده است. لازم به ذکر است که تمامی این هتل ها پنج ستاره بوده و نزدیک مرکز انگشت نگاری می باشد. به طور مثال از هتل پوینت تنها ۵ دقیقه، هالیدی ۵دقیقه، هتل آتا حدود ۱۰ دقیقه، هتل متروپولیتان حدود ۱۵ دقیقه فاصله است. خوشبختانه این منطقه مملوع از هتل های خوب ۵ ستاره با کیفیت بالا می باشد که شما با توجه به سلیقه و بودجه خود می توانید هر یک از این هتل ها را برای اقامت خودتان انتخاب کنید و ساعاتی خوش و در این هتل ها سپری کنید.

 

هتل های نزدیک به مرکز انگشت نگاری کانادا در آنکارا - تماس با کارگزاری راماسه تور

 

توضیحی مختصر راجع به هتل های نزدیک مرکز انگشت نگاری کانادا

هالیدی و هتل پوینت در این منطقه دارای استخر، سونا و جکوزی میباشند. ولی سایر هتل های ۵ ستاره این منطقه که نام برده شد فاقد استخر هستند. شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر به صفحه لیست هتل های ارزان راماسه تور مراجعه فرمایید. در آنجا به صورت مشروع در رابطه با موقعیت هر هتل و امکانات خدماتی که در آن ارائه می‌شود بیشتر آشنا شوید، تا بتوانید انتخاب بهتر و دقیق تری راجع به محل اقامت خود داشته باشید. اگر صرفا میخواهید نزدیک به این مراکز باشید و کیفیت هتل ها خیلی مدنظرتان نمیباشد قطعا هتل دافنه می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. ولی اگر به دنبال هتل ۵ ستاره در این منطقه هستید به شما توصیه می‌کنیم که به قیمت هتل ها دقت کنید، چرا که خدمات همه هتل های ۵ ستاره عالی هستند و صرفاً نزدیکی را مد نظر خود قرار ندهید

 امیدواریم که در این مطلب توانسته باشیم به شما وانتخاب مناسب شما در رابطه با هتل های نزدیک به مرکز انگشت نگاری کانادا در آنکارا کمک کرده باشیم. در صورتی که برای شما سوالی در رابطه با انواع هتل ها و مراکز انگشت نگاری در کانادا پیش آمده باشد می توانید با پشتیبانی کارگزاری راماسه تور تماس برقرار کنید. ما از اینکه بتوانیم به شما در انتخاب مناسبتان کمک کنیم واقعا خرسند و مسرور خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید