خدمات گشت شهری آنکارا

ترانسفر راحت و مطمئن در آکارا با راماسه تور

easy-and-safe-transfer-in-egara (1)

ترانسفر فرودگاهی در بیشتر کشورها وجود دارد. ترنسفر فرودگاهی، به سرویسی می گویند که به انتقال مسافر از فرودگاه به مقصد و یا از هتل و منزل به فرودگاه کمک می کند. ترانسفر فرودگاهی یکی از مهمترین مشاغل جهانی است که شرکت های معتبر، آن را ارائه می دهند. برای مسافری که از راه می رسد و آشنایی با آنکارا ندارد، ترانسفر فرودگاهی راماسه تور آسودگی خیال را به همراه دارد.

مزایای استفاده از ترانسفر فرودگاهی کارگزاری راماسه تور در آنکارا

فردی که به تازگی وارد آنکارا شده است، با استفاده از ترانسفر فرودگاهی، می تواند به راحتی پس از رسیدن به فرودگاه، سوار خودرو شود و بدون دغدغه و اتلاف وقت، به مقصد خود برسد. رانندگان این نوع خدمات، مسلط به زبان انگلیسی و چندین زبان رایج دیگر به ویژه ترکی و فارسی هستند. مسافر غیر ایرانی که به تازگی وارد آنکارا شده است می تواند سوالات خود را درباره انگلیسی و ترکی بپرسد. راننده با آگاهی کامل، توضیحات مناسبی را ارائه می دهد.

خودروهای ترانسفر فرودگاهی، انواع گوناگونی دارند اما همگی در بهترین مدل ها و کیفیت ارائه می شوند. اگر مهمان ویژه ای دارید که وارد ترکیه شده است، با لوکس ترین خودروها، از وی استقبال کنید و تا مقصد با خدمات ویژه VIP، همراهی اش کنید.

ترانسفر راحت و مطمئن در آکارا - کارگزاری راماسه تور

پرسنل ترنسفر فرودگاهی راماسه تور چگونه اند؟

راننده های ترانسفر فرودگاهی کارگزاری راماسه تور، همگی باید رفتارهای خوب و صمیمانه ای داشته باشند. راننده های ترانسفر فرودگاهی با آرامش به تک تک سوالات مسافر جواب می دهند و حتی اگر مسافر در هنگام ورود به ترکیه، سردرگم باشد و یا استرس سفر داشته باشد، با کمک پرسنل خوش رفتار ترانسفر فرودگاهی، این استرس به طور کامل از بین می رود.

راننده های ترانسفر فرودگاهی نه تنها باید رفتار مناسبی داشته باشند، بلکه باید به خوبی با همه مسیرها آشنایی داشته باشند تا در کمترین زمان و امن ترین سرعت، مسافرین را تا مقصد همراهی کنند. آن ها باید مسیرهای کم ترافیک و پر ترافیک را بشناسند و به موقع مسافر را به مقصد برسانند.

نقش ترانسفر فرودگاهی پیش از پرواز

ترنسفر فرودگاهی تنها برای مسافرینی که به تازگی به آنکارا آمده اند، نیست. اگر فردی قصد پرواز به شهرهای دیگر و یا کشورهای دیگری را داشته باشد، می تواند از ترنسفر فرودگاهی راماسه تور استفاده کند. ترانسفر فرودگاهی درب منزل یا هتل، منتظر شما خواهد بود تا شما را راس ساعت مناسب، به فرودگاه برساند. استفاده از ترنسفر فرودگاهی، پیش از پرواز چندین مزیت دارد.

اول این که مسافران پیش از سفر اضطراب و نگرانی جا ماندن از پرواز را نخواهند داشت، چرا که ترنسفر فرودگاهی به موقع، سر قرار حاضر خواهند شد.
مورد دوم، رانندگی مناسب و بدون عجله راننده ، محافظ جان مسافر است. از آن جایی که راننده، مسیر را به خوبی می داند، مشکلی در پیدا کردن خلوت ترین مسیر ندارد.

ترانسفر راحت و مطمئن در آکارا - کارگزاری راماسه تور

نقش تشریفات فرودگاهی برای یک مهمان ویژه

بسیاری از افراد که به ترکیه سفر می کنند، ممکن است برای دریافت خدمات پزشکی، برگزاری جلسات کاری مهم، گشت و گذار و یا حتی دیدار اقوام به ترکیه آمده باشند. حال در این میان اگر مهمان ویژه ای دارید که می خواهید استقبال ویژه ای از وی کنید، کافی است از ترانسفر فرودگاهی کارگزاری راماسه تور، لوکس ترین ماشین را انتخاب کنید. حتی می توانید مهمان ویژه خود را با اسکورت تشریفاتی، هیجان زده کنید. مطمئن باشید، خاطره سفر به آنکارا برای همیشه در ذهن وی ماندگار خواهد شد. برای اجاره خودرو مورد نظر خود کافیست با کارگزاری راماسه تور تماس بگیرید و اتومبیل دلخواه خود را رزرو کنید.

در زمان رزرو ترنسفر فرودگاهی دقت کنید:

یک انتقال راحت و کارآمد از فرودگاه آنکارا به هتل های شهر آنکارا یا بالعکس را با یک راننده با تجربه لذتبخش کنید و بدون اتلاف وقت در صف تاکسی، اتوبوس و مترو به مقصد برسید. تنها کافی ست با ما در کارگزاری راماسه تور تماس بگیرید تا علاوه بر رزرو هتل، خدمات خود را در زمینه رزرو بلیط هواپیما و ترانسفر اختصاصی به شما ارائه دهیم.

  • قیمت مناسب و ارزش بالاهزینه بسیار مناسب و با تخفیفات ویژه شامل رفت از فرودگاه آنکارا به هتل های شهر آنکارا یا بالعکس و همچنین ترانسفر شهری می باشد.
  • بدون توقف تا هتل : ویژگی ترانسفر اختصاصی نسبت به ترانسفرهای مینی باس و گروهی جلوگیری از هدر رفتن زمان و ایجاد خستگی برای مسافرین می باشد چراکه مدت زمان فاصله فرودگاه تا هتل را بدون توقف طی می کند. (ترانسفرهای معمول سوار و یا پیاده کردن مسافران دیگر هتل ها را نیز شامل می شود که موجب مسیرهای انحرافی و توقف می گردد)

ترانسفر راحت و مطمئن در آکارا - کارگزاری راماسه تور

نکات و مقررات مهم

  • فقط شهر آنکارا: این ترانسفر مخصوص هتل های شهر آنکارا به فرودگاه آنکارا یا بالعکس می باشد، لطفا به فرودگاه و موقعیت هتل خود دقت نمایید. در صورتی که در مناطق دیگری باشد شامل افزایش یا کاهش هزینه خواهد بود. و نیازمند هماهنگی با مشاورین کارگزاری راماسه تور می باشد تا سفری ایمن و راحت را برای شما فراهم کنیم
  • زمانبندی مناسب: لطفا دقت نمایید که در پرواز های بین المللی حداقل می بایست 3 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حاضر باشید و همچنین پس از رسیدن به مقصد زمان خروج از هواپیما، قسمت کنترل پاسپورت و ویزا و تحویل بار حدود یک و نیم ساعت زمان خواهد برد، با توجه به این زمان و فاصله زمانی تا فرودگاه ساعت ترانسفر را مشخص نمایید.
  • راننده یک ساعت از زمان فرود هواپیما شما در فرودگاه می ماند و در صورت عدم حضور رزرو شما باطل می گردد.
  • راننده ترانسفر 10 دقیقه در لابی هتل منتظر شما می ماند و در صورت عدم حضور رزرو شما باطل می شود.
  • لطفا دقت نمایید در صورت عدم حضور به موقع در مکان های مشخص شده مثلا لابی هتل گشتانو هیچگونه مسئولیتی را نمی پذیرد.